Kominy, wkłady, systemy kominowe:

Witamy na naszej stronie!


Naszą specjalność stanowią nowoczesne systemy kominowe ze stali szlachetnej, kominy kwasoodporne oraz wysokiej jakości wkłady kominowe wyposażone w rury kwasoodporne. Zapewniamy także profesjonalne usługi związane z doradztwem, projektowaniem oraz montażem tych elementów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a na przestrzeni lat udało nam się stworzyć wiele autorskich technologii, które podnoszą funkcjonalność, trwałość i wydajność standardowej rury kwasoodpornej oraz innych oferowanych przez nas produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy system kominowy czy rura kwasoodporna, które powstaną w naszej fabryce, wyróżniały się znakomitą jakością oraz niezawodnością. Jest to sprawdzona metoda na dostarczanie asortymentu, który spełni oczekiwania Klientów. Innowacyjne rozwiązania, charakteryzujące nasze systemy kominowe, kominy spalinowe czy rury kwasoodporne sprawiają, że artykuły te idealnie sprawdzają się w zakładach przemysłowych, zakładach instalatorskich, różnego rodzaju hurtowniach oraz obiektach należących do odbiorców indywidualnych.


Serdecznie zachęcamy do lektury informacji na temat naszej firmy, oferowanych produktów, zakresu i zasięgu naszych usług. Jeśli są Państwo zainteresowani systemem kominowym, rurami kwasoodpornymi czy innym elementem składowym komina, dostępnym w naszej ofercie, to zachęcamy do kontaktu. Do Państwa dyspozycji pozostają zarówno pracownicy biura Umet sp. z o. o, jak i nasi przedstawiciele regionalni.


W celu uzyskania aktualnego cennika produktów, prosimy o bezpośredni kontakt z działem handlowym Umet sp. z o.o. (sprzedaz@umet.pl).

Ogłoszenia

Podwyżka cen

Szanowni Państwo, kilka ostatnich miesięcy przyniosło branży kominowej zauważalny wzrost cen materiałów do produkcji tj. blacha, elementy złączne, izolacje, uszczelki oraz opakowania. 

  więcej »

Targi Budowlane International Build Fair 2010 w Brnie

  więcej »

Katalog wyrobów.

Zachęcamy do pobierania katalogu systemów kominowych produkcji UMET. W katalogu oprócz wizualizacji elementów, wymiarów oraz numerów katalogowych znaleźć można wiele przydatnych informacji dotyczących zastosowania systemów kominowych, a także instrukcje montażu.

Cały katalog można pobrać stąd (plik 15MB) Katalog Produktów 2010 

Zapraszamy do korzystania z wersji elektronicznej katalogu jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

  więcej »